Autorskie w
arsztaty makramowe skierowane są dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sznurkiem, pobudzić swoją kreatywność i nauczyć się wyplatać. Warsztaty makramowe są również wspaniałym pomysłem przy organizacji wieczorów panieńskich i innych eventów.

Makrama to sztuka wiązania sznurków za pomocą rąk bez użycia żadnych narzędzi. Niesamowicie wciąga i pobudza Twoją kreatywność.

 

Co będziesz robić podczas warsztatów?

Oprócz nauki podstawowych splotów, pokażę Ci gdzie można kupić sznurki, jakie są ich rodzaje i co można z nich zrobić. Chciałabym, abyś wyszła ze spotkania z gotową makramą, którą będziesz mogła powiesić u siebie w domu lub obdarować bliską osobę. ⠀

Spotykamy się w maksymalnie 8 osób. Na miejscu zawsze ciepła herbatka i kawa

 


Uwaga: otrzymujesz ode mnie wszystkie materiał do pracy.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach kliknij tutaj, aby się zapisać. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z uczestnictwa lub nie pojawisz się na warsztatach. Pozostałą kwotę dopłacisz gotówką w dniu warsztatów. 

Cena zwiera:

3-godzinny warsztat makramowy

wszystkie potrzebne materiały

krótki wykład na temat dostępnych sznurków

kawa/herbata 

powarsztatowe konsultacje online

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty dla firmy lub wieczór panieński napisz do mnie maila na kontakt@mariamakrama.pl lub przez formularz kontaktowy w celu indywidualnej wyceny spotkania.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów i zwrócenia zadatku w przypadku braku minimalnej ilości uczestników lub wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji losowych.

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio na kontakt@mariamakrama.pl


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl