Uwolnij mrok, czyli Pełnia Księżyca w Skorpionie 0
4.jpg

27 kwietnia Księżyc będzie najbliżej, jak to tylko możliwe, dzięki czemu będzie świecił swym najjaśniejszym blaskiem. Superksiężyc, zwany również Różowym Księżycem rozbudzi Nasze emocje, bardziej niż zwykle, właśnie z powodu znaku w jakim się znajduje - Skorpiona.

Energia Skorpiona zmusza nas do skierowania swojej energii do wewnątrz, aby uwolnić lęk, negatywne emocje, poskromić zazdrość i nienawiść. Może pojawić się wiele agresji i frustracji, totalnie skrajnych emocji, którym należy się poddać i przetransformować. Zrozumieć przyczynę ich występowania i zastanowić się jaką rolę pełniły w naszym systemie bezpieczeństwa.

To idealny moment na przebaczenie sobie i wszystkim osobom, które nas zraniły. Każde przykre zdarzenie czy osoba, która wyrządziła Nam krzywdę, pojawiła się w Naszym życiu, po to, abyśmy coś zrozumieli. Wyciągnij wnioski z danej sytuacji i ruszaj do przodu!


Jeśli ktoś sprawił, że czułaś się bezwartościowa, zastanów się czy prawdziwie kochasz siebie i jakie masz poczucie własnej wartości. Jeśli ktoś nie okazywał Ci szacunku, zastanów się czy sama siebie szanujesz? Jeśli ktoś przekroczył Twoje granice, zastanów się czy sama jasno je stawiasz. Jeśli w swoim życiu spotykasz mężczyzn, którzy nie potrafią się zaangażować i okazać miłości, zastanów się czy nie powtarzasz wzorców, które wyniosłaś z dzieciństwa. Brak ciepłej relacji z ojcem, jego miłości i wsparcia, powoduje brak wzorca w budowaniu swoich relacji z mężczyznami. Żywienie urazy prowadzi do rozżalenia i frustracji, która niszczy Cię od środka.


"Trwanie w gniewie jest jak picie trucizny i oczekiwanie, aż ktoś inny umrze"


Podczas nadchodzącej pełni prawdopodobnie poczujesz emocje, które od dłuższego czasu skrywasz głęboko w środku. Pozwól im wyjść na zewnątrz i poczuj ulgę. Pozwól im ponownie zaistnieć i odejść temu co już Ci nie służy.

Wykorzystaj Pełnię Księżyca w Skorpionie do:

  • pracy ze swoim cieniem, zastanów się czego najbardziej się boisz i przed czym uciekasz, jakie zachowania sprawiają, że tkwisz w swojej strefie komfortu, a które niekoniecznie są dla Ciebie dobre - nie angażuję się w relację, bo boje się zranienia. Tkwię w związku, który mnie przytłacza, bo boję się samotności
  • odpoczynku i akceptacji swojego stanu, nie kontroluj na siłę swojego samopoczucia, nie podejmuj gwałtownych decyzji, znajdź chwilę dla siebie i zaopiekuj się swoim zranionym wewnętrznym dzieckiem.
  • wybaczania sobie i bliskim, uwolnij żal i puść wszystkie negatywne emocje.

Słońce podczas nadchodzącej pełni znajduje się w znaku Byka czyli energii nawołującej do zwolnienia i zadbania o siebie oraz zhramonizowania swojego wewnętrznego ja. Poświęć ten czas sobie, znajdź swoją bezpieczną przestrzeń i zaakceptuj swoje najciemniejsze strony, aby zacząć żyć w prawdzie.

Zastąp rozżalenie wdzięcznością.

Kiedy uwolnisz się od żalu, zastąp to uczucie wdzięcznością, dzięki czemu Twoja energia wejdzie na wyższe wibracje, a sama będziesz czuła wolność, radość i szczęście. Wiesz co to oznacza? Zaczniesz przyciągać do swojego życia ludzi i sytuacje o podobnej wibracji, a Twoje pragnienia, które będziesz manifestować już za dwa tygodnie podczas Nowiu będą mogły jeszcze lepiej się realizować.

Pracuj z energią kwarcu różowego, który jest kamieniem miłości i akceptacji siebie. Poświęć czas na medytację, zapal białą szałwię w celu oczyszczenia energii wokół siebie. Włącz kojące dźwięki natury i odpocznij...

...po burzy zawsze wychodzi Słońce!

FOT. Moon Atelier

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl